KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11698337
nr 1169 8337
Teckning
Stall, 1800-tal, mm21x32
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:06:06
16/3 23:11:50
Halvkristall